Porady eksperckie

Porady eksperckie Centrum Dermatologii Symbiosis

mgr Ewa Kilian-Pięta - kosmetologia lecznicza

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na wydziale fizjoterapia,  studiów podyplomowych z chemii kosmeceutycznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu.  Wykładowca w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu studiów podyplomowych Medycyna Estetyczna oraz Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody w Poznaniu. Założyciel i Prezes Symbiosis Centrum Dermatologii. Odpowiedzialna za utworzenie i rozwój własnej marki kosmetyków Back to Comfort oraz Laboratorium Badawczo Rozwojowego.

Na podstawie wykształcenia chemicznego oraz zdobytego doświadczenia jest ekspertem w zastosowaniu różnych preparatów kosmetycznych podczas zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ze skórą z trądzikiem różowatym opracowała metodą „oczyszczanie poprzez złuszczanie w infekcji Demodex” połączoną z metodą korekcji laserowej teleangiektazji. 

dr Mikołajczyk Chudzińska - pielęgnacja przed i po zabiegach laserowych

Ukończyła studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie uzyskała tytułu doktora nauk medycznych oraz tytułu specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Absolwentka studiów podyplomowych na wydziale kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Dermatolog i kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, członek PTD (Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego) oraz EADV (European Academy of Dermatology and Venereology). Wykładowca w Europejskim Centrum Edukacji, w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu. Uczestniczyła w wielu krajowych i zagranicznych kongresach w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej m.in. Kongresach Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, a także kursach oraz szkoleniach specjalistycznych m.in. w zakresie wybranych aspektów dermatologii, nieoperacyjnego liftingu twarzy oraz technik laserowych. Od wielu lat zajmuje się praktycznymi zastosowaniami szerokiej gamy materiałów wypełniających w medycynie estetycznej.

mgr Karolina Maćkowiak-Zając - trychologia

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody w Poznaniu na wydziale kosmetologii. W 2010r. ukończyła studia magisterskie o specjalizacji promocja zdrowia i socjoterapii na Uniwersytecie Adama Mickiewicz w Poznaniu. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach kosmetologicznych czego przykładem jest zdobycie Dyplomu Trychologa. Od 2018r. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi przyszłymi kosmetologami prowadząc szkolenia i wykłady. W Symbiosis Centrum Dermatologii specjalizuję się w zabiegach kosmetologii leczniczej i trychologii. W codziennej pracy zwraca uwagę na indywidulane, profesjonalne podejście do pacjenta i efektywność zabiegów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl