Nasze wartości


Tworząc kosmetyki, opieramy się na ważnych dla nas wartościach:WŁASNE LABORATORIUM W POZNANIU

Posiadamy własne laboratorium kosmetyczne i biotechnologiczne mieszczące się w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym oraz placówkę medyczno-dermatologiczną Centrum Dermatologii Symbiosis. W laboratorium w Poznaniu tworzymy kosmetyki oraz składniki do nich, które pozyskuje nasz zespół biotechnologów, za pomocą innowacyjnych metod laboratoryjnych. Prowadzimy również badania potwierdzające ich właściwości i wysoką jakość. Wiele z nich pochodzi prosto z natury, m.in. oxyresveratrol (pozyskujemy go z drewna chlebowca!), resveratrol, ekstrakt z centelli, aceroli i czystka. Stale rozwijamy swoje możliwości w ich pozyskiwaniu wykorzystując dostępne technologie. Aktualnie pracujemy nad nową formułą cząsteczki witaminy C, obecnej w naszych kosmetykach.

TRANSPARENTNOŚĆ

Wierzymy, że klient z wiedzą na temat poszczególnych składników, ich działania oraz koncepcji łączenia jest w stanie podjąć lepsze decyzje zakupowe i pielęgnacyjne. Dlatego, na naszych profilach opisujemy wykorzystywane składniki, obalamy popularne mity oraz pokazujemy jak mądrze korzystać z kosmetyków, by było to dla nas przyjemnością, a nie koniecznością. Skuteczność działania kosmetyków potwierdzamy w badaniach naukowych publikowanych w czasopismach branżowych oraz na międzynarodowych kongresach, jak i w pracach dyplomowych.


ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Dbamy o środowisko już na etapie produkcji. Maksymalizujemy odzysk ciepła i wody, a Poznański Park Naukowo-Technologiczny, wyposażony w fotowoltaikę pozwala na efektywne wykorzystanie energii słonecznej w naszej codziennej pracy. Opracowując technologię wytwarzania surowców i kosmetyków, wykorzystujemy wszystkie możliwe części np. rośliny, minimalizując tym samym ilość wytwarzanych odpadów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl