O nas

  

Przywróć komfort swojej skórze.

 

Twórczynią marki jest Ewa Kilian-Pięta, prezeska i założycielka Symbiosis, kosmetolożka i absolwentka kierunku Chemii kosmetycznej na Wydziale Chemii UAM w Poznaniu. Back To Comfort powstało w oparciu o wyniki obserwacji pielęgnacji skóry pacjentów korzystających z usług Centrum Dermatologii Symbiosis w Poznaniu. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz kosmetyki skierowane na konkretne problemy skórne: trądzik różowaty, pospolity, rumień, czy nawet nużeniec. Skuteczność naszych formuł idzie również w parze z komfortem Twojej skóry. Nie uświadczysz po naszych kosmetykach łuszczenia się skóry, czy podrażnień, ponieważ zostały stworzone zgodnie z naturalną fizjologią skóry. Wychodzimy z założenia, aby budować piękno na zdrowej skórze. 

 

 

Tworząc kosmetyki Back To Comfort, opieramy się na ważnych dla nas wartościach:

WŁASNE LABORATORIUM W POZNANIU

Posiadamy własne laboratorium kosmetyczne i biotechnologiczne mieszczące się w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym oraz placówkę medyczno-dermatologiczną Centrum Dermatologii Symbiosis. W laboratorium nasz zespół biotechnologów tworzy nie tylko kosmetyki do twarzy i ciała, ale pozyskuje również składniki do nich za pomocą innowacyjnych metod laboratoryjnych. Wiele z nich pochodzi prosto z natury, m.in. oksyresweratrol, ekstrakt z centelli, aceroli, czy czystka. Nie stoimy jednak w miejscu i stale rozwijamy swoje możliwości w ich pozyskiwaniu, wykorzystując dostępne technologie i zrównoważony rozwój. Dzięki połączeniu nowoczesnej technologii i własnych surowców, kosmetyki Back To Comfort mają wysoką, potwierdzoną badaniami jakość.

EDUKACJA

Wierzymy, że każdy z nas, z wiedzą na temat poszczególnych składników, ich działania oraz koncepcji łączenia jest w stanie podjąć lepsze decyzje zakupowe i pielęgnacyjne. Dlatego, na naszych profilach społecznościowych opisujemy szczegółowo wykorzystywane składniki, obalamy popularne mity oraz pokazujemy jak mądrze korzystać z kosmetyków, by było to dla nas przyjemnością, a nie koniecznością. Skuteczność ich działania potwierdzamy w badaniach naukowych publikowanych w czasopismach branżowych oraz na międzynarodowych kongresach, jak i w pracach dyplomowych.

  

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Dbamy o środowisko już na etapie produkcji. Maksymalizujemy odzysk ciepła i wody, a Poznański Park Naukowo-Technologiczny, wyposażony w fotowoltaikę pozwala na efektywne wykorzystanie energii słonecznej w naszej codziennej pracy. Opracowując technologię wytwarzania surowców i kosmetyków, wykorzystujemy wszystkie możliwe części, np. rośliny, minimalizując tym samym ilość wytwarzanych odpadów.

 


   

Przywracamy skórze komfort, dzięki czemu możemy cieszyć się bez ograniczeń aktywnością na słońcu, wietrze, w górach czy zamkniętych pomieszczeniach.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.